65" Samsung QE65QN70H
Television - SMART QLED, 165cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×300, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround, E
Add to list
65" Samsung QE65QN70H 1,099 € Expected June 2026
65" Samsung QE65QN70H
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Backlight
Edge
Screen surface
Glossy
Total number of HDMI ports
3 ×
Number of HDMI 2.1 ports
3 ×
Total number of USB ports
2 ×
TV depth
2.57 cm
TV weight
20.8 kg
Height without stand
Depth without stand
2.57 cm
Package height
93.3 cm
Box depth
14.8 cm
Package weight
28.3 kg
Colour
Black, Silver
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
220 W
Typical power consumption
76 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" Samsung QE65QN70H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65QN70H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65QN70H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN70H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65QN70H