Long 12V 50Ah Lead Accumulator DeepCycle AGM M6 (WP50-12NE)
5 1 rating
Traction Battery size: 171×166×199mm,
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
Long 12V 50Ah Lead Accumulator DeepCycle AGM M6 (WP50-12NE) 147.32 € Currently Unavailable
Specifications
Width
166 mm
Height
171 mm
Depth
199 mm
Weight
14.3 kg
Capacity
50 Ah
Dimensions
Width
166 mm
Height
171 mm
Depth
199 mm
Weight
14.3 kg
Features
Capacity
50 Ah
Voltage
12 V