100" Samsung UE100M90H
Television - SMART, 254cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Mini LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 600×400, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Watch Availability
Add to list
100" Samsung UE100M90H 2,399 € Expected June 2026
100" Samsung UE100M90H
Specifications
Compare
Diagonal
100 " (254 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
Mini LED
Screen size and resolution
Diagonal
100 " (254 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
Mini LED
Backlight
Screen surface
Glossy
Total number of HDMI ports
3 ×
Number of HDMI 2.1 ports
3 ×
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
2 ×
TV depth
7.83 cm
TV weight
42.5 kg
Height without stand
Depth without stand
7.83 cm
Box depth
21.5 cm
Package weight
63 kg
Colour
Black
Package contents
Control in package
Smart with voice control
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
425 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 100" Samsung UE100M90H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 100" Samsung UE100M90H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 100" Samsung UE100M90H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 100" Samsung UE100M90H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 100" Samsung UE100M90H