Deal weeks - Kitchen & Household Supplies

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
556 Results
4.9 35×
Watch Price/Availability
Lamart LT9205 CASA Baking dish 33 cm rectangular
Baking Pan -
Discounted -40 % 6.49 € 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: LMRzp85
4.9 7×
Watch Price/Availability
TESLA EliteCook K50/K70 - Glass Lid
Lid - glass, for multifunctional electric pressure cooker TESLA EliteCook K50 / K70.
Discounted -20 % 11.90 € 14.90 €
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: TESPR904
Watch Price/Availability
Nachtmann APERITIVO Set of whisky glasses 2 pcs
Glass - for whisky, 2 pieces in package,, material glass - 5.95 €/1 pc(s)
Discounted -7 % 11.90 € 12.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: NACHSK626
4.4 12×
Watch Price/Availability
Lamart LT9202 CASA Square baking dish
Baking Pan -
Discounted -41 % 9.29 € 15.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: LMRzp54
4.5 52×
Watch Price/Availability
TESCOMA PRESIDENT 3in1 Toaster
Sandwich Maker - with power consumption of 800W, contains interchangeable plates, plates: Triangular, casing made of metal
Discounted -36 % 47.90 € 75.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TESTO531
5.0 3×
Watch Price/Availability
TESLA AirCook DualHeat QD575 XXL + verlängerte Garantie 3 Jahre
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, non-stick surface, display, lid with viewing window, timer, automatic shutdown and automatic programs, 8 programs, comes with removable container, power consumption 2900 W, 10 l capacity, aluminium ceramic container with non-stick coating, 1 frying basket, weight 8.1 kg, dimensions 30 × 46 × 36.5 cm (H×W×D)
Discounted -6 % 128.90 € 137.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TESHF7566
4.5 25×
Watch Price/Availability
TESLA DualZone Q460 XXL + verlängerte Garantie auf 3 Jahree
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, display, timer, temperature regulation, dual cooking and food drying, 8 programs, comes with removable container, power consumption 2400 W, 9 l capacity, 2 frying baskets, weight 7.7 kg, dimensions 30 × 38 × 36 cm (H×W×D)
Discounted -1 % 139.90 € 141.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TESFR330
4.5 82×
Watch Price/Availability
TESCOMA DELICIA Cake tin 22 cm folding 623254.00
Baking Mould cake, steel, 7 × 21,4 × 22 cm (H × W × L), dishwasher safe
Discounted -8 % 8.39 € 9.19 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: TSCfor96
3.2 5×
Watch Price/Availability
ZELLER Laundry basket textile 32 × 32 × 57 cm beige
Laundry Basket - volume: 58l, for dirty laundry, size (w × h × d): 32cm × 57cm × 32cm, colour: brown
Discounted -10 % 16.90 € 18.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: HOMEaaa1674
4.2 27×
Watch Price/Availability
ETA Moisty Smart 2629 90000
Air Humidifier recommended room size: 40m2, ultrasound, power consumption: 25W, humidification capacity: 300ml/hour, water tank capacity: 5l, timer, humidity maintenance, backlight, automatic shutdown, manual setting, aroma diffuser, silent mode, power regulation and mobile application, colour: white
Discounted -13 % 67.90 € 78.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ETAzvl29
4.8 5×
Watch Price/Availability
Nachtmann ETHNO barista 104903 Glasses for latte macchiato 434 ml 2 pcs
Glass - for latte,, glass volume 430 ml, material lead-free crystal - 4.50 €/1 pc(s)
Discounted -17 % 8.99 € 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: NACHsk717
4.8 6×
Watch Price/Availability
Nachtmann ETHNO barista 104908 Mug for hot drinks 392 ml 2 pcs
Glass - for espresso, thermos glass, 2 pcs in package, glass volume 390 ml, material lead-free crystal - 6.45 €/1 pc(s)
Discounted -7 % 12.90 € 13.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: NACHsk94
5.0 7×
Watch Price/Availability
Nachtmann ETHNO barista 104898 Cup for cappuccino/flat white 234 ml 2 pcs
Glass - for cappuccino, low, 2 pieces per pack, glass volume 230 ml, material lead-free crystal - 4.95 €/1 pc(s)
Discounted -23 % 9.89 € 12.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: NACHsk595
4.8 4×
Watch Price/Availability
Guzzanti GZ 349
Electric Grill bbq and 2-in-1, power 2000 W, number of programs 1, grill material metal, grill surface material granite, grill area 48 cm × 35 cm, number of grilling areas 1, weight 9,6 kg, length of power cable 1,8 m, drip tray and temperature regulation
Discounted -1 % 159.90 € 162.90 €
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: GUZEG457
Watch Price/Availability
Maxwell & Williams Shallow plate 27 cm 6 pcs WILDWOOD COUPE
Set of Plates shallow, material: porcelain, round, suitable for dishwashers and microwave ovens, plate diameter: 27 cm, 6 pc(s) in set, colour: white
Discounted -24 % 46.90 € 61.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: MAWST276
4.8 5×
Watch Price/Availability
Ariete Party Time Crepes Maker 202, red
Crepe Maker - power use of 1000W, 30cm plate diameter, 2 temperature settings, with temperature indicator, non-stick surface, with light indicator, package includes spatula and wiper blade, red colour
Discounted -18 % 34.90 € 42.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: ARIPA017
5.0 1×
Watch Price/Availability
Electrolux Create E6VS1-6AG
Vacuum Sealer - handheld vacuum cleaner, power of 120W, max sealing width of 28cm, number of bags in pack: 1 pc(s), welding functions (wet food), automated and pulse extraction
Discounted -1 % 119.90 € 121.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ELEVA759
4.8 53×
Watch Price/Availability
Tescoma DELÍCIA 26cm Cake Tin 623306.00
Baking Mould cake, steel, dishwasher safe
Discounted -26 % 13.90 € 18.90 €
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: ETS213c
4.0 3×
Watch Price/Availability
Nutribullet Flex NBP013.W
Countertop Blender - number of speeds: 1, container volume: 0,591l, container material: bpa-free plastic, mixing without air access, suitable for dry fruit crushing, smoothie and ice crushing with added liquid, mixing bowl and plastic lid, number of containers: 1 pc(s)
Discounted -8 % 53.90 € 58.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: NUTSM4535
5.0 1×
Watch Price/Availability
Severin FR 2464
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 230 °C, non-stick surface, display, lid with viewing window, temperature maintenance, dual cooking and automatic programs, 10 programs, comes with removable container, power consumption 2100 W, 4 l capacity, ceramic stainless steel container with non-stick coating, 1 frying basket, weight 5 kg, dimensions 20 × 39 × 41 cm (H×W×D)
Discounted -24 % 91.90 € 121.55 €
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: SEVFR650
4.5 2×
Watch Price/Availability
ELÍZ EBS 12/55 AF-W
Electric Towel Dryer - white colour
Discounted -9 % 184.90 € 204.90 €
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: ELBO084
4.5 2×
Watch Price/Availability
ELÍZ EBS 12/55 AF-B
Electric Towel Dryer - black colour
Discounted -9 % 184.90 € 204.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: ELBO085
4.5 26×
Watch Price/Availability
Kesper Coasters 12 pcs, diameter 10 cm, bamboo/felt, black
Coaster - round, 12 pieces, stand in package, black, diameter 10 cm
Discounted -11 % 8.09 € 9.09 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: KESserv006
2.7 3×
Watch Price/Availability
COLOMBO EASY M Ironing board 110 × 32 cm
Ironing Board - length of the ironing surface: 110cm, width of ironing surface: 32cm, height of foam padding: 50mm, adjustable height and holder iron
Discounted -45 % 21.90 € 39.90 €
Buy
In stock 5 pcs
Order Code: COLzeh02
24 more... Top
1 ... 56789 ... 24