32" LG Ergo 32UN880K-B
4.7 6 ratings
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 5 ms, adjustable height, pivot, HDR, HDMI, USB-C and DisplayPort, VESA
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
32" LG Ergo 32UN880K-B 484.90 € Currently Unavailable
32" LG Ergo 32UN880K-B
Specifications
Compare
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
32" (81.28 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
60 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
350 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
Weight
10.3 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI, USB-C
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
33 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
56 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 32" LG Ergo 32UN880K-B
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 32" LG Ergo 32UN880K-B
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 32" LG Ergo 32UN880K-B
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 32" LG Ergo 32UN880K-B
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 32" LG Ergo 32UN880K-B