65" Samsung QE65S99H
Television - SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×300, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, E
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Watch Availability
Add to list
65" Samsung QE65S99H 3,499 € Expected June 2026
65" Samsung QE65S99H
Specifications
Compare
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Technology
OLED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
Total number of HDMI ports
4 ×
Number of HDMI 2.1 ports
4 ×
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
2 ×
TV depth
2.64 cm
TV weight
20.9 kg
Height without stand
Depth without stand
2.64 cm
Base width / leg spacing
Package width
165 cm
Package height
99.8 cm
Box depth
16.4 cm
Package weight
29.1 kg
Colour
Black
Package contents
Control in package
Smart with solar charging
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
630 W
Typical power consumption
83 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" Samsung QE65S99H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65S99H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65S99H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S99H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung QE65S99H