236 Results
4.8 113×
Watch Price/Availability
Bery Jones Smoked Almond flavour in a tube 450g
Small Gift Box - A mildly salty taste with a smoky flavor, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, GMO-free and not treated with ionizing radiation, reduced salt content, made in the Czech Republic, packaged in a stylish tube
Great price 15.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_450W02
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tube 400g
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecan nuts (15%), a healthy snack, for pairing with wine, for porridge, supplied in a stylish tube
New arrival 14.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_400W01
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Natural Nut Mix in a Tin 240g
Small Gift Box - a mix of nuts, blanched almonds (30%), natural almonds (25%), cashew nuts WW320 (30%) and pecans (15%), a healthy snack, for wine, for porridge, supplied in a stylish tin
New arrival 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_300W05
4.7 303×
Watch Price/Availability
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tin 240g
Small Gift Box - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), WW320 cashews (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, great with wine or in porridge, supplied in a stylish tin
New arrival 9.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_300W06
3.6 13×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 79.90 €/1 kg
Great price 7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_DM_00B02
3.4 13×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 79.90 €/1 kg
Great price 7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_DM_00B04
4.4 6×
Watch Price/Availability
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g
Nuts - natural hazelnut, 500 g - 31 €/1 kg
Great price 15.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_NT_500B11
4.5 7×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk chocolate pralines with hazelnut cream in a tube 340g
Chocolate Pralines
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_340W01
4.9 13×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Great price 14.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_450W01
4.7 42×
Watch Price/Availability
Bery Jones Tasting set mix 380g
Gift Box
Great price 14.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_300W04
4.8 24×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate covered pretzels 500g
Pretzels - four types of chocolate toppings, balanced combination of sweet and salty, ideal as a quick snack, sweet treat with coffee or party accessory, practical resealable packaging - 25.80 €/1 kg
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: BJ_CP_500B05
4.8 61×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel almonds natural USA 250g
Nuts - shelled almond, 250 g - 17.96 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order Code: BJ_NT_250B03
4.7 55×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 250g
Nuts - shelled almond, 250 g - 19.96 €/1 kg
Great price 4.99 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order Code: BJ-NT-250B02
3.5 46×
Watch Price/Availability
Bery Jones Walnuts 500g
Nuts - natural walnut, 500 g - 17.98 €/1 kg
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_NT_500B05
4.5 50×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew WW320 premium smoked Vietnam 500g
Nuts - smoked cashew, 500 g - 21 €/1 kg
Great price 10.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_500B04
4.4 90×
Watch Price/Availability
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 Vietnam 250g
Nuts - roasted and salted cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Great price 5.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_250B02
4.4 90×
Watch Price/Availability
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Great price 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_500B02
4.7 167×
Watch Price/Availability
Bery Jones California premium roasted salted pistachios 250g
Nuts - roasted and salted pistachios, 250 g - 27.16 €/1 kg
Great price 6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_250B03
4.7 303×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts and fruit 500g
Nuts - natural almond and cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_500B01
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 500g
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 500 g - 23.80 €/1 kg
Great price 11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_500B02
4.9 8×
Watch Price/Availability
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_GC_500B07
4.8 15×
Watch Price/Availability
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_GC_500B06
4.7 51×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_500B04
4.9 167×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes perfectly with coffee or wine, practical resealable packaging - 31.96 €/1 kg
Great price 7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_250B04