236 Results
4.6 43×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Great price 7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_500B09
4.9 62×
Watch Price/Availability
Bery Jones Tri-coloured almonds 500g
Nuts - roasted almond kernels coated in three different glazes (dark chocolate [26%]), yogurt glaze [26%], and white chocolate with caramel [22%]), high-quality chocolate with a cocoa solids content of at least 38%, rich flavour and crunchy texture of nuts, practical resealable packaging - 25.80 €/1 kg
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_500B07
4.7 58×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great snack for traveling, at work, or with coffee, practical resealable packaging - 23 €/1 kg
Great price 11.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_500B05
4.8 113×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Nuts - salted and smoked almond, 500 g - 21.80 €/1 kg
Great price 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_0500B11
3.8 12×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Granola - 23.31 €/1 kg
Great price 9.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_GC_500B01
4.8 36×
Watch Price/Availability
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order Code: BJ_GC_500B12
4.7 303×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts and fruit 250g
Nuts - natural almond and cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Great price 5.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_250B01
4.0 22×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Dried Meat Beef - 79.90 €/1 kg
Great price 7.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_DM_00B10
3.7 43×
Watch Price/Availability
Bery Jones Peanuts XL in wasabi slightly spicy 750g
Nuts - spicy peanuts and wasabi, 750 g - 12.65 €/1 kg
Great price 9.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_750B01
4.5 30×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef natural 100g
Dried Meat Beef - from 89.90 €/1 kg
Great price from  7.64 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_DM_100B09
4.8 92×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or stylish treat, practical resealable packaging - 21.80 €/1 kg
Great price 10.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_500B06
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 250g
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 250 g - 27.16 €/1 kg
Great price 6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_250B02
4.8 113×
Watch Price/Availability
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 1kg
Nuts - salted and smoked almond, 1000 g - 17.50 €/1 kg
Great price 17.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_1000B09
4.6 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Granola - 21.40 €/1 kg
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_GC_500B04
2.7 4×
Watch Price/Availability
Bery Jones Fruit chips apple with cinnamon 100g
Healthy Crisps - without artificial additives, lactose free, gluten free, no added sugar and vegan, allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 339 kcal per 100 g, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Great price 5.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_HC_100B03
4.3 136×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g
Nuts - natural cashew, 500 g - 16.98 €/1 kg
Great price 8.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_NT_500B02
4.7 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Great price 9.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_GC_500B05
4.7 58×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great snack for traveling, at work, or with coffee, practical resealable packaging - 27.16 €/1 kg
Great price 6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_CN_250B03
3.9 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy products, weight 100 g - 59.90 €/1 kg
Great price 5.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_HC_100B04
4.8 14×
Watch Price/Availability
Bery Jones Sliced Almonds 500g
Nuts - shelled almond, 500 g - 16.98 €/1 kg
Great price 8.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_NT_500B10
4.3 21×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cornflakes calcium source 750 g
Cereals - suitable for milk or yoghurt, natural source of calcium, practical resealable packaging, made in the Czech Republic, weight 750 g - 5.99 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order Code: BJ_GC_500B14
3.9 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Nutty Gluten Free Granola 420g
Granola - 21.40 €/1 kg
Great price 8.99 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_GC_500B02
Watch Price/Availability
Bery Jones Nut and Fruit Mix in a Tube 450g
Nuts - a mix of nuts and fruit, blanched almonds (15%), natural almonds (15%), cashew nuts WW320 (15%), pineapple (20%), sultanas (20%) and papaya cubes (15%), a healthy snack, for serving with wine or in porridge, delivered in a stylish tube - 28.67 €/1 kg
New arrival 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_MX_0450W03
4.8 113×
Watch Price/Availability
Bery Jones Smoked Roasted Almonds 250g
Nuts - subtly salty flavour with a smoky taste, over 95% roasted almonds, 27g of protein per 100g, non-GMO and not treated with ionising radiation, reduced salt content, made in the Czech Republic, supplied in resealable packaging - 27.16 €/1 kg
Great price 6.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: BJ_RN_0250B04
24 more... Top
1 ... 56789 ... 10