24" Philips 24B2D5300
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 120 Hz, Anti-Glare display, 6 bit, 0,4 ms, Adaptive-Sync, Power Delivery max. 65 W, HDMI and USB-C, USB-C data interface
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
24" Philips 24B2D5300 398.32 € Currently Unavailable
24" Philips 24B2D5300
Specifications
Compare
Diagonal
24" (60.96 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
24" (60.96 cm)
Resolution Type
Full HD
Resolution
1920 × 1080
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
120 Hz
Response time
0.4 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Technology
Adaptive-Sync
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
HDMI 1.4
Data interface
USB-C
Data interface standards
USB 3.2 Gen 1
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
USB-C
2 ×
USB 3.2 Gen 1
4 ×
Colour gamut
Adobe RGB
72 %
sRGB
100 %
Colour
Colour
Black
Dimensions and weight
Width
54.1 cm
Height
41.3 cm
Depth
12.7 cm
Weight
5.32 kg
Packaging
Cables included
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
D
Energy consumption in SDR mode
23 kWh/1000h
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" Philips 24B2D5300
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Philips 24B2D5300
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Philips 24B2D5300
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Philips 24B2D5300
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" Philips 24B2D5300