Results for: nexus 6

300 Results
4.8 207×
Watch Price/Availability
EATON Protection Strip 6 FR
Surge Protector - 6x FR / Czech socket with 10A current circuit breaker on the supply, which protects the installation against overload, 3 Line Protection technology (protection of all 3 wires - phase / neutral / ground), LED indicator, which provides information on the status of surge protection, On / Off, wall mount option, 390 x 52 x 41 mm
  26.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: NZE026
5.0 7×
PASABAHCE BISTRO 290 ml, 6 pcs, for red wine
Glass for red wine
Discontinued
Order Code: PASSS691
5.0 5×
Watch Price/Availability
Samsonite PRO-DLX 6 Bailhandle 17.3" EXP Black
Laptop Bag size up to 17,3 ", polyester and nylon
Discounted -20 % 194.90 € 245.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: GR887f1
4.9 1,861×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare Optimal White HX6066/87 6 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 6 pc(s) in package - 6.73 €/1 pc(s)
  40.39 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: PHINH89
5.0 2×
Watch Price/Availability
CUDY AX3000 2.5G Wi-Fi 6 Mesh PoE Router
WiFi Router - internal, WiFi 6, standard 802.11s/b/g/n/ac/ax, maximum Wi-Fi speed 2974 Mb/s, dual-band (2.4 GHz 574 Mb/s + 5 GHz 2402 Mb/s ), 1× WAN, 4× LAN, IPv6 Ready and VPN, WPA, WPA2 and WPA3, 4× external non-detachable antenna with antenna gain 5,3 dBi, quality of service technology QoS (Quality of Service), 512 MB RAM, 128 MB flash storage, ethernet cable and power adapter included
  99.90 €
Currently Unavailable
Order Code: CUD25k03
4.9 11×
Tefal Starter C2678074 Set of 6 dishes
Cookware Set - compatible with gas, electric, induction, glass-ceramic and halogen cooktop type, 2 pots and 1 pan in the set, temperature indicator, non-stick surface and dishwasher safe, body material aluminium, lid included, stainless steel colour
Discontinued
Order Code: TEFSN95
5.0 5×
Watch Price/Availability
BOSCH MSM6M830 Series 6 ErgoMaster
Hand Blender - input power 1200W, maximum speed 14800 rev/min, mixing, number of blades: 4, dishwasher-safe attachments and smooth speed control at the touch of a button, leg material stainless steel, mixing vessel and mini chopper
  119.90 €
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 26/10/2026
Order Code: BOSTM872
3.7 3×
Watch Price/Availability
ONYX BOOX GO 6 (Gen 2) Stone
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen HD Carta 1300 display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 32 GB, WiFi and Bluetooth, micro SD memory card, connector USB-C, 1500mAh battery, speaker, microphone included, Android operating system
  199.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ON003y4c
4.4 17×
Watch Price/Availability
JTF P200 Blue, travel case, 6 spare heads
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, spare heads: 6 pc(s)
  36.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: JFTelz77
4.6 52×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 6 41mm Purple
Smart Watch - women's, with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP69, case material: stainless steel
Discounted -1 % 201.90 € 205.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HUWGT641p
4.7 2,662×
Watch Price/Availability
PremiumCord extension cord 230V 6 sockets + switch white 7m
Extension Cable - 7m, male connectors: 1× E/F-type plug, female connectors 6× fork Type E, with switch, bent connector ends
  15.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: UD990b
4.5 956×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Buds 6 Active Transparent powder
Wireless Headphones - with microphone, earbuds, open construction, Bluetooth 5.4, track shuffle, call handling, IPX4 rating, 14,2 mm driver size, battery life up to 30 h
  20.90 €
Currently Unavailable
Order Code: XIAhe60
Watch Price/Availability
Siguro Capuccino double-walled glass mug, 280 ml, 6 pcs
Thermo-Glass - 6×280 ml, high quality borosilicate glass, double wall, temperature resistant from -20 to +150 °C, the mugs are handmade and blown, suitable for hot and cold drinks, dimensions 73.5 × 96.5 × 75.6 mm - from 5.09 €/pcs - from 5.65 €/1 pc(s)
Great price from  30.52 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: BUNSGRGWD280Z
4.4 17×
Watch Price/Availability
JTF P200 Pink, travel case, 6 spare heads
Electric Toothbrush - sonic, 40000 movements per minute, 5 modes, spare heads: 6 pc(s)
  36.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: JFTelz60
4.6 26×
Watch Price/Availability
Tognana URBAN PASTEL Tea cups and saucers set 6 pcs multicoloured 220 ml
Set of Cups - 4.82 €/1 pc(s)
Great price 28.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: TOGsds80
5.0 5×
Watch Price/Availability
BWT Filters for extra hard water 6 pcs
Kettle Filter filter capacity: 120l, multi-stage filtration: 1, 6 pc(s) per pack
  21.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: BWTFIL9831
5.0 26×
Watch Price/Availability
Xiaomi REDMI Watch 6 Obsidian Black
Smart Watch with control in English language, touch display, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM)
  99.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: XIredW6ob
4.7 99×
Watch Price/Availability
TP-Link Archer TX55E, AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth PCIe Adapter
WiFi Network Card AX3000 Dual Band Wi-Fi 6 Bluetooth PCI Express Adapter, speed 2402 Mbps at 5 GHz + 574 Mbps at 2.4 GHz, 2× High Gain external antennas, MU-MIMO, OFDMA, 1024 QAM, HE160, WPA3, Bluetooth 5.2
  33.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TP22_54
5.0 3×
Watch Price/Availability
WMF Easy 0907379990 Tall glasses 6 pcs
Glass - 7.98 €/1 pc(s)
  47.90 €
Buy
In stock 1 pcs
Order Code: WMFss19
3.7 3×
Watch Price/Availability
ONYX BOOX GO 6 (Gen 2) Plum
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen HD Carta 1300 display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 32 GB, WiFi and Bluetooth, micro SD memory card, connector USB-C, 1500mAh battery, speaker, microphone included, Android operating system
Great price 199.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ON003y4b
4.6 138×
Watch Price/Availability
AlzaPower charging cable for Xiaomi Band 11 / 10 / 9 / 8, Redmi Watch 6 / 5 / 4 / 3 – 1m
Watch Charger - output 2.5W (5V / 0.5A), USB-A connector, 1m length, magnetic tip, durable and flexible cable, PVC sheath, for selected models of Xiaomi smartwatches and fitness trackers (see description for list)
Great price 9.19 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order Code: AETXCHMI8
4.5 18×
Watch Price/Availability
Mercusys MR62X AX1500 Dual-Band WiFi 6
WiFi Router - internal, WiFi 6, standard 802.11/g/n/ac/ax, maximum Wi-Fi speed 1501 Mb/s, dual-band (2.4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 1201 Mb/s ), 1× WAN, 2× LAN, IPv6 Ready, parental control, access via cloud, IPTV, mobile app control and EasyMesh compatibility, WPA2 and WPA3, 4× external non-detachable antenna, quality of service technology QoS (Quality of Service), maximum number of SSIDs: 2×, ethernet cable and power adapter included
  26.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TP24119
3.0 4×
Watch Price/Availability
Tefal Set of 6 pieces Delight Ingenio L7839622
Cookware Set - compatible with gas, electric, induction and glass-ceramic cooktop type, 1 pot and 2 pans in the set, non-stick surface, oven safe, dishwasher safe and removable handle, body material aluminium, aluminium pot exterior surface, aluminium pan exterior surface, lid and handle included
  163.90 €
Buy
In stock 2 pcs
Order Code: TEFSN599
4.9 1,861×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare Optimal White HX6066/88 6 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 6 pc(s) in package - 6.73 €/1 pc(s)
  40.39 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: PHINH696
24 more... Top
1 ... 34567 ... 13