24" KIWI 24H760QW
5 1 rating
Television - SMART ANDROID LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz, Direct LED, HLG, DVB-T2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV, Android TV, VESA 100×100, Dolby Audio and Sorona
Code:  WK046b3
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
24" KIWI 24H760QW
Specifications
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in HDR mode
E
Typical power consumption
17 W
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Supported HDR standards
HLG
Screen surface
Matte
Operating system
Operating system
Android TV
Global applications
Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay
TV functions
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
55 cm
Depth without stand
6 cm
Base width / leg spacing
17.6 cm
Colour
White
Package contents
Control in package
Classic
Package contents
One Connect cable
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" KIWI 24H760QW
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" KIVI 24H760QW
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" KIVI 24H760QW
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" KIWI 24H760QW
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" KIVI 24H760QW